Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
charatkerystyke napisalam o janie bytnarze ( rudy) z kamieni na szaniec, mysle ze bedzie ok, niektorzy pisali o jurandzie ze spychowa i to tez jest ok. nie omawialismy 'potopu' co za idiota ulozyl egzamin.. masakra - nic nie napisałam z zamknietych zadan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką osobę opisaliście ? ma ktoś odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie pytam kto to wymyślił ?!!! z powyzszym komentarzem o potopie sie zgadzam. a historia to co to mialo być ?!! bez przesady. powinny byc najwazniejsze rzeczy, typu 1 i2 wojny swiatowej czy rozbiory a nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo Edukacji zaszalało ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W napisał:
to była jakaś kpina z tym polskim. trzy lata pisania rozprawek po to, żeby napisać charakterystykę?
dokładnie ..co , jak co , ale z tym przesadzili, poza tym potop był wtrącony z kosmosu ! ludzie w liceum nawet tego nie omawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba charakterystykę a nie rozprawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i Wos było tak idealnie na poziomie nie aż tak łatwe ani za trudne , co do J.Polskiego to dopier***ili nie źle .. Nie które pytania całkiem spoko ale większość to jakaś masakra , ja w całej 3 gim przerabiałem rozprawkę a tu charakterystyke dojebali pomieszało się wszystko , zobaczymy co jutro będzie .. Pozdro. 5!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem o Alku z Kamieni na Szaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zgodze się ;/. Ku.. mogła być rozprawka a nie co to ma być wgl ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hstoria była w miare. Polski dość trudny, fragment " Potopu " okropny.. , charakterystyka ? masakra.. już się boje wyników -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HISTORIA TRUUUDNA!! ;cc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem polski był okropny, hista i wos to mogło być... były takie podstawowe daty, ale polski to masakra, pomieszałam charakterystykę z rozprawką, kompletnie nie dałam opisu tego bohatera, ja dałam Zośkę z kamieni na szaniec, mam nadzieję że za rozprawkę dostanę chociaż połowę, i to zadanie przedostatnie to kompletnie nie wiedziałam co napisać, bezsensowne, a jutro przyrodnicze i matma... wrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałem o " stary człowiek i morze " ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna :D Zamośc ;) napisał:
[s]dobrze ze nie bylo rozprawki tylko charakterystyka bohatera literackiego, ktory wykazal sie odwaga ( cos w ten desen) - napisalam o janie bytnarze z ' kamieni na szaniec' historia byla nawet prosta ale lekko podchwytliwa. mi poszlo dobrze, a wam? [/s]
a mi do dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z charakterystyki będę miała 0 pkt. bo nie tą osobe opisałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowolny bohater literacki - może być każdy - mogliście sobie napisać o potterze albo hobbitach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są odpowiedzi????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosyć proste, niektóre pytania banały, na wypracowaniu opisałem Jacka Soplicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie wiem co gorsze polak czy hipa i wos;s obydwa poszły mi tragicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...